ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
про надання послуг
Документ, положення якого викладені нижче по тексту, є публічною офертою та публічним договором Товариства з обмеженою відповідальністю «ЧЕКБОКС», якому належить право інтелектуальної власності на сервіс онлайн-каси ЧекБокс (Сheckbox). Відповідно до ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, умови цього Публічного договору про надання послуг (надалі – «Договір») є однаковими для всіх Користувачів сервісу, а беззастережне прийняття умов якого вважається прийняттям цієї оферти Користувачем сервісу). Відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, подання заявки/ авторизація/ реєстрація на веб-сайті https://my.checkbox.in.ua/ є акцептом даної оферти, що прирівнюється до укладення цього Публічного договору про надання послуг на умовах викладених нижче по тексту.

Цей Договір адресований всім фізичним та юридичним особам, що бажають скористатися послугами онлайн-каси ЧекБокс (Сheckbox)

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧЕКБОКС», в особі керівника Сухова Андрія Володимировича, який діє на підставі Статуту, ідентифікаційний код юридичної особи: 43721744 (надалі – «Адміністратор»/ «Онлайн-каса»), з однієї Сторони, пропонує фізичним особам або юридичним особам, від імені яких діє уповноважений представник (надалі – «Користувач сервісу») отримати послуги, передбачені цим Договором.